Kurban Derileri Ülkü Ocaklarına


​Önümüzdeki Mübarek Kurban Bayramında Kesmiş Olduğunuz Kurban Derilerini Bozkır Ülkü Ocaklarına Bağışlayabilirsiniz.

Yaklaşan Kurban Bayramı Öncesinde Bozkır Ülkü Ocakları Başkanı Hasan GÜLEROĞLU "Kurban Derisi Bağışı" İçin yaptığı Açıklamada ;
" Her Yıl Olduğu Gibi Bu Yılda Kurban Derilerini Ülkü Ocaklarına Bağışlayalım. 

Yüce Kitabımız Kuran'ı Kerim'de ;
"Öyleyse Rabb'in İçin Namaz Kıl ve Kurban Kes ! ( Kevser Süresi 2 )
Buyurduğunca Üzerimize Vazife Edindiğimiz Müslümanlık Görevimiz Kurban Kesimini Önümüzdeki Kurban Bayramında Inşallah Idrak Edeceğiz.
Şimdiden Kesmiş Olduğunuz Kurbanları ve Ibadetleri Rabbim Kabul Etsin.
Bozkır Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Olarak Biz Kurban Derilerinize Talibiz . Genç Karseşlerimizin Eğitimine ve Ocağımıza Katkıda Bulunmak Adına Sizlerden Ricamız Kurban Derilerinizi Bozkır Ülkü Ocaklarına Bağışlamanızdır.

Ülkü Ocakları Siyasi Bir Kurum Olmayıp Toplumsal Değerleri Korumak Adına Mücadele Eden Bir Kurumdur. Bu Oluşum Hiçbir Yerden Hiçbir Şekilde MADDİ Destek almamakla beraber Tamamen Gönül Veren Insanların Mücadelesinin Başarılı Bir Göstergesidir. 
Maddi Kaynağımız Sevdalı Yiğitlerdir.
Manevi Desteğimiz Dualarınızdır..

Oluşturduğumuz Koordinasyon Merkezince Kurban Derileri Toplama Merkezini Arayarak Bağışta Bulunabilirsiniz ya da Bozkır Mezbahene Şubesinde Bayram Boyunca Görevli Arkadaşlarımıza Teslim Edebilirsiniz.

Bayram Yakınlıktır,
Bayram Paylaşmaktır ,
Bayram Yardımlaşmaktır..

Bu vesile ile tüm halkımızın ve bütün İslam aleminin mübarek kurban Bayramı'nı   en içten dileklerimle kutlar, tüm sevdiklerinize  beraber  mutlu huzurlu bir bayram geçirmenizi Yüce Allah'tan Niyaz Eder Hayrlı Bayramlar Dilerim.

Sevgili Hemşehrilerime ve Aziz Müslüman Türk Milletine Saygılarımı Sunarım .

Hasan GÜLEROĞLU 
Bozkır Ülkü Ocakları Başkanı

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar