SÜLEYMAN ŞENOL’U BEYŞEHİR’LİLER BAĞRINA BASTI​Milliyetçi Hareket Partisi Konya milletvekili adayı Süleyman Şenol, memleketi Beyşehir'de seçmenleri ile bir araya geldi. Beyşehir'de bir düğün salonunda yapılan programa vatandaşların yoğun  ilgisi dikkat çekti. Program, şehitler için saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

          Programın ilk olarak MHP Beyşehir İlçe başkanı Mustafa Taşkın kürsüye geldi. Taşkın konuşmasında; Beyşehir olarak bugün evladına sahip çıkma günü, bugün Türkiye'ye sahip çıkma günü olduğunu söyledi.

        Yoğun alkışlar altında kürsüye çıkan, MHP Konya 3. Sıra milletvekili adayı Süleyman Şenol ise konuşmasında hemşerilerinden destek istedi. Şenol dün nasıl benim arkamda iseniz, bugünde yanımda, arkamda ruhumda olacağınızı biliyorum dedi.

         Geçtiğimiz yerel seçimlerde MHP'nin Beyşehir Belediye Başkanı adayı olan Şenol, partililere şu sözlerle seslendi: "Yerel seçimlerde bana gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim. Bu ilginiz beni Milliyetçi Hareket Partisi Konya 3. sıra milletvekili adayı olmamı sağladı. Sizin teveccühünüze layık olmaya çalışacağım. 13 yıldır iktidar olan bir parti var, kuruluşundan beri Beyşehir'imiz de vekil ve belediye başkanlığı verdik ama hizmet göremedik.

Beyşehir'in sorunlarına ve çözüm önerilerine değinen Şenol, "Değerli Kardeşlerim! Biz bunları söylemekten bıktık. Gembos  yolu bitti mi? Bitmedi. Hastanemiz yapıldı mı? Yapılmadı. 'Yerel seçimden önce ihale yapacağız' dediler hala ihale yapacaklar. 'Doğalgaz' dediler hala gelmedi. 'Beyşehir'in en büyük sorunu otopark problemidir' dedik. Onlar bu problemi çok güzel çözdüler! Beyşehir, dubalar şehri oldu. Hayırlı uğurlu olsun. İnanın duba edebiyatı var ya Türkiye'ye mal oldu." şeklinde konuştu.

        MHP'li Süleyman Şenol, milletin borç içerisinde olduğunu ve kimsenin halinden memnun olmadığını ifade ederek şöyle devam etti: "Toplumun hiçbir kesimi halinden memnun değil. Kimisi kredi kartından boğazına kadar boğulmuş. Herkesin borcu var. Peki ne yapıyorlar bu borcu? Tehdit unsuru olarak kullanmaya çalışıyorlar. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, 3 Mayıs da seçim beyannamemizi açıklayacak. Öyle bir seçim beyannamesi açıklayacağız ki, köylünün derdine derman var, emeklinin derdine derman var, kredi kartı borçlusunun derdine derman var, öğrencinin derdine derman var, esnafın derdine derman var. Çünkü biz halkın içindeniz ve sizin canınızı yakan nasırın nerde olduğunu biliyoruz ve tedavi etmek bize düşecek dedi.

Proğrama  MHP Konya Kadın Kolları Başkanı Emine Abalı ve yönetimi ve Bazı il yöneticileri katıldı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar