ALTAN ALTIOK’ A SEYDİŞEHİR ÜLKÜ OCAĞINDAN TAM DESTEK


​26. dönem MHP Konya Milletvekili aday adayı olan Altan Altıok, Seydişehir Ülkü Ocaklarında Ülkücü gençlerle buluştu.

Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Özyüksel ve yönetimi ile istişare eden Altıok, Adaylık gerekçesini ve hedeflerini Ülkücü gençlerle paylaştı.

Seydişehir Ülkü Ocaklarının tam desteğini alan 26. Dönem MHP Konya Milletvekili aday adayı Altan Altıok burada yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

''1992Yılında Seydişehir Bizim Ocak temsilciliğinin kapısından girdiğim günden bugüne kadar gerek lise gerek üniversite gerekse daha sonrasında, Ülkü Ocakları ve MHP Teşkilatında bana verilen her türlü görevi hassasiyetle yerine getirmeye çalıştım. Ülkemizin ve Milliyetçi~Ülkücü Hareket'in üzerine oyunların oynandığı bu hassas ve zor dönemde, 23 yıllık teşkilat terbiyem ve birikimimin, cennetmekan Başbuğumuzun "Kendinizi küçük görmeyiniz zira siz büyük kuvvetsiniz" emrinin, sürekli istişare halinde olduğumuz Ülkücü ağabeylerimiz, sendikalarımızın ileri gelenleri ve teşkilat mensuplarımızın taleplerinin gereği olarak 1 Kasım'da yapılacak genel secimlerde MHP Konya Milletvekili Aday Adayi olarak Genel Merkezimize müracaat etmiş bulunmaktayım. Ülkü Ocaklarımız, İlçe Teşkilatımız, Sendikalarımız ve hareketimizin ileri gelenlerinin de desteğiyle, Seydişehirimizi, Milliyetçi Ülkücü Hareket'in iktidar yürüyüşünde layıkıyla temsil edeceğime, ne olursa olsun gece gündüz demeden çalışacağıma, yuvamızda, Seydişehir Ülkü Ocaklarında, hepinizin huzurunda şeref sözü veriyorum. Allah hepinizden razı olsun. 'diyerek sözlerini tamamladı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar