BAŞKAN HANÇERLİ “ ÜLKE OLARAK YÖN ALAN DEĞİL, YÖN VEREN BİR POLİTİKA İZLİYORUZ”


AK Parti Meram Kadın Kolları Başkanı Sevil Tosunoğlu ve AK Parti Meram Kadın Kolları Yönetimi, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'yi ziyaret etti.

Başkan Hançerli gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kadın Kollarının çalışmalarının önemine değindi. Başkan Hançerli AK Parti'nin saha çalışmalarına çok önem veren bir yapıya sahip olduğunu söyleyerek; yapılan saha çalışmalarının neticesinin her seçimde artan oy oranlarına yansıdığını vurguladı. Türkiye'nin yön alan değil, yön veren bir politika izlediğini dile getiren Başkan Hançerli, tek başına iktidarın önemine dikkat çekti. Komşu coğrafyalarda yaşanan çatışmalara karışıklıklara ve FETO, PKK ve diğer terör örgütlerinin Türkiye'yi içten yıkmaya yönelik hain planlarına değinen Başkan Hançerli, adeta ateş çemberinin ortasında yer alan Türkiye'yi tek başına iş başında olan bir AK Parti iktidarının daha güzel günlere taşıyabileceğini söyledi. 

Başkan Hançerli, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın; sadece AK Parti seçmeni için değil, diğer partilerin seçmenleri tarafından da muhabbetle sevildiğini, bu durumun çok büyük bir avantaj olduğunu söyledi. Her seçimde artan oy oranlarının bu durumun en büyük göstergesi olduğunu belirten Başkan Hançerli; 2019 seçimlerinde %50+1 oy oranı için politikalar üretilmeye devam edilmeli."dedi. Başkan Hançerli Kadın Kollarının çalışmalarının çok büyük önem taşıdığını söyleyerek; AK Parti Meram Kadın Kolları Başkanı Sevil Tosunoğlu'na ve AK Parti Meram Kadın Kolları yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek hediyeler takdim etti.

AK Parti Meram Kadın Kolları Başkanı Sevil Tosunoğlu, Başkan Hançerli'ye misafirperverliği için teşekkür ederek; çalışmalarının aralıksız süreceğini belirtti.

Başkan Hançerli, Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve Ana Kademe olarak görevlerinin bu iktidarı sürdürmek için çalışmak olduğunu vurguladı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar