BAŞKAN ÖZGÜVEN MUHTARLAR BULUŞMASINA KATILDI


Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Muhtarlar Buluşmasına katıldı. Belediye otobüsü ile muhtarlarla beraber programın yapıldığı Selçuklu Kongre Merkezi'ne gitti.

        Programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, Konya Milletvekili Tahir Akyürek, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, İlçe Belediye Başkanları ve çok sayıda muhtar katıldı.

Muhtarlarımız bizim hizmet kolumuzdur diyen Başkan Özgüven: "Muhtarlarımızla beraber Büyükşehir Belediyemiz tarafından düzenlenen Muhtarlar Buluşması programına katıldık. Muhtarlarımız hizmetler noktasında önemli bir görevi ifa ediyorlar. Mahallelerimizin ve Mahalle sakinlerimizin sorunlarını tespit ederek bizlere bilgiler sunuyorlar. Bizler de bu konularda çalışmalar yaparak sorunları çözüme kavuşturmak noktasında yoğun çaba harcıyoruz. Muhtarlarımız her türlü övgü ve methiyeyi hak ediyorlar. Öyle ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da muhtarlarımızı önemsiyor ve her platformda onları destekliyor. Bizler de muhtarlarımızın değerini biliyor ve her zaman onların yanında oluyoruz" şeklinde konuştu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar