Karaman Milletvekili, Pankobirlik Başkanı Recep Konuk’tan Çumra Ziyareti


Karaman Milletvekili, Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk 24 Haziran seçimlerinden sonra Ak Parti Çumra İlçe teşkilatını ziyaret etti.  Ak Parti Çumra İlçe Teşkilat binasında gerçekleşen ziyaret sırasında konuşan Konuk;

24 Haziran seçimlerinin başarıyla tamamlanması ve Çumra'nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erodoğan'a verdiğini yüksek destekten dolayı teşekkür etti. Konuk ayrıca 24 Haziran seçimlerinin ne derece önemli olduğunu teşkilat mensuplarıyla paylaştı, vesayet sisteminin halk gözünde ne demek olduğunu ama asalette ne demek ne anlama geldiğine dikkat çekti. Karaman Milletvekili ve Pankobirlik Genel Başkanı Konuk, geride bıraktığımız 24 Haziran seçimlerinde Çumra'nın tutumunu ve Çumra'nın ne derece önemli bir bölge olduğunu söyleyerek İlçe Başkanımız, Belediye Başkanımız başta olmak üzere tüm ekibe sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

Konuk ayrıca Çumra'nın, Konya'nın hatta Türkiye'nin geleceğine ışık tutan çalışmalarından dolayı Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz'a teşekkür ederek, Çumra Organize Sanayi bölgesine dikkat çekti. Belediye Başkanımız önemli yatırımlara imza atıyor bunlardan biride Çumra Organize sanayi bölgesidir keşke daha önce orada bir çalışma olsaydı ama olmadı. Başkan beyin girişimleri ve çalışmasıyla Şuan organize sanayi bölgemiz 9 kat daha büyüdü ben inanıyorum ki burada daha nice Çumra Şekerler kurulacak. Bu bölgenin kaderi bundan 100 yıl önce tren yoluyla çizilmiş, düşünülmüş ama bugünlere nasip oldu. Bizler burada yapılacak çalışmaları yakından takip ediyoruz etmeye de devam edeceğiz ömrümüz olur mu bilmem ama burası çok daha iyi hale gelecek Ülkeye ışık tutacak ama şunu çok iyi biliyorum burada geleceğin çalışması Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Oğuz'la başladı inşallah hayırlı olur dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Ak Parti Çumra İlçe Başkanı Ufuk Yağcılar Karaman Milletvekilimiz, Pankobirlik Genel Başkanımız Recep Konuk'a teşekkür ediyorum dedi.    

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar