BAŞKAN ÖZGÜVEN: “AK PARTİ ÜLKEMİZİN LOKOMOTİFİDİR”


Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik savaş ve yaklaşan AK Parti'nin 6. Büyük Olağan Kongresi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Özgüven: "Ekonomik açıdan emperyalist güçlere karşı bir savaş halindeyiz. Doların hızla artması ülkemiz üzerinde emelleri olanların bir oyunudur. Ancak ekonomik anlamda güçlü olan ülkemiz bu sorunun altından kolaylıkla kalkacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde ve milletimizin ferasetiyle ülkemize her türlü savaş açanlara bundan önce olduğu gibi bundan sonra da en güzel cevabı vereceğiz. Bizi bölmeye, parçalamaya kimsenin gücü yetmez. Birlik ve beraberlik içersinde ülkemizin büyümesi hızla devam edecektir. Milletimizden ricamız dövizlerini Türk Lirasına çevirerek bu ekonomik savaşı başlatanlara önemli bir ders vermesidir, Tankla, silahla yapamadıklarını ekonomimiz ile yapmalarına fırsat vermemeliyiz" dedi.

AK Parti bu ülkenin lokomotifidir diyen Özgüven: "Geride bıraktığımız 17 yılda birçok yeniliğe ve hizmete imza atan partimiz ülkemizin lokomotifi olmuştur. Yapılmaz deneni yaparak hizmet çıtasını çok yükseklere taşıyan partimiz dünya siyasetinde de belirleyici ülke olma başarısına erişmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde bu davanın neferleri olarak bizler makam, mevki değil hizmet noktasında yarışıyoruz. Hizmet yarışımızda çıtayı yükseklere taşıyan ak kadrolarımızla bundan sonra da daha iyisi için hizmetlerimizi aralıksız sürdüreceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikle yorulmak bilmeden büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle 18 Ağustos 2018 Cumartesi günü yapılacak 6. Büyük Olağan Kongremizin hayırlara vesile olmasını dilerim" ifadelerini kullandı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar