MHP’Lİ KARA İLÇE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR


Milliyetçi  Hareket  Partisi (MHP) Konya Milletvekili Esin Kara 24 Haziran seçimlerinden sonra  başladığı ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

Esin Kara Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Veli Ayyürek, İl Yöneticileri ve İl Kadın Kolları Başkanı Nurhayat Yapıcı'nın eşlik ettiği program dahilinde Çeltik, Yunak, Tuzlukçu, Akşehir, Ilgın ve Kadınhanı  ilçelerinde parti teşkilatlarını ziyaret ederek partililer ve vatandaşlarla buluştu.

Teşkilat mensupları ve vatandaşlara  Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin selamlarını ileten Kara, '' 24 Haziran seçimlerinde canla başla gece gündüz oruçlu şekilde çalışarak partimize oy toplayan değerli İlçe Başkanlarımız, yöneticilerimiz ve  Ülkü Ocaklı Gençlerimize ve bize oy vererek  Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Konya'yı temsil etme hakkı verdikleri için tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim '' dedi.

Vatandaşların sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümleri noktasında gerekeni yapmak için mücadele vereceğini söyleyen Kara, " Daha öncede belirttiğim gibi Konya'da yaşıyorum Ankara'ya taşınmayacağım ,  sürekli halkla iç içe olacağım ve bu İlçe ziyaretlerimiz sıklıkla rutin bir şekilde devam edecektir '' dedi.

 Kara ziyaretlerinde kendilerini en iyi şekilde ağırlayan değerli  İlçe Başkanlarına, Partililerine ve vatandaşlara  teşekkür ettiğini belirtti.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar