BAĞIMSIZ ADAY ÇAT’DAN PAZAR YERİ ESNAFINA ZİYARETBağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmaları kapsamında Pazar yerine ziyarette bulunarak tezgâh açan esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunurken, alışveriş yapan vatandaşlarla da bir süre sohbet ederek destek istedi.

Beraberinde ki kalabalık heyet ile birlikte Perşembe Pazarını ziyaret eden Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat, esnaflardan ve vatandaşlardan gelen istek ve talepleri dinleyerek seçilmesi halinde sorunların çözüme kavuşması noktasında gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

Pazar yeri ziyaretinde esnaflar ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Başkan adayı Çat, Belediye Başkanlığım döneminde 11 bin 500 metre karelik alanda kurulu bulunan Pazar yerinin üzerini kapatma çalışmalarını başlatmıştık. Seydişehir'e yakışır modern bir Pazar yeri kazandırmak amacıyla yaptığımız çalışmalar sonucunda üzerini kapatarak halkımızın hizmetine sunduğumuz Pazar yerinin, esnaflarımız ve vatandaşlarımız tarafından takdir edildiğini görmek bizleri son derece memnun etmektedir. Görevde olduğumuz süre zarfında amacımız doğup büyüdüğümüz bu güzel şehre ve değerli hemşerilerimize en iyi şekilde hizmet ederek kalıcı eserler bırakmak olmuştur. Hiçbir zaman yapamayacağımız hizmetlerin sözünü vermedik. Verdiğimiz sözlerinde daha fazlasını yaparak hemşerilerimizin hizmetine sunduk dedi.

Kaldığımız yerden hizmete devam etmek adına yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek halkımızdan yeni dönem için bir kez daha destek istiyoruz diyen Bağımsız Belediye Başkan adayı Abdulkadir Çat, gittiğimiz yerlerde hemşerilerimiz tarafından yakın ilgi ve alakası ile karşılanmak bizleri son derece memnun etmektedir. Demek ki bizler bu güzel şehre sadece hizmet etmekle kalmamışız, hemşerilerimizin gönüllerine de girmeyi başarmışız.  Önemli olanda gönüllerde yer alabilmektir. Bizleri büyük bir sevgi ile kucaklayarak bağrına basan hemşerilerime canı gönülden teşekkür ediyorum. Yürekten inanıyorum ki halkımızın vereceği yüksek oranda destekle seçimi kazanarak birlikte başardığımız güzel bir sonucu hep birlikte elde edeceğiz dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Pazarcı esnafı ve vatandaşlarda Abdulkadir Çat'a teşekkür ederek, seçim çalışmalarında başarılar dilediler.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar