BAŞKAN ADAYI ÇAT ETİ ALÜMİNYUMU ZİYARET ETTİ.


Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat Seçim çalışmaları kapsamında Eti Alüminyum Fabrikasını ziyaret ederek işçiler ile bir araya gelerek birlikte yemek yedi.

Eti Alüminyum tesisleri ziyaretinde ilk olarak Genel Müdür Mehmet Arıkan'ı, Genel Müdür Yardımcılarını ve Birim müdürlerini ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Çat seçim çalışmaları konusunda bir süre görüşmede bulundu.

Genel Müdürlük ziyaretinin ardından beraberinde AK Parti eski ilçe Başkanları Sadettin Kuyucak, Abdulkadir Arslan, Belediye Meclis üyeleri Yusuf Arıcıoğlu, Mehmet Bükücü ve eski meclis üyesi Mümin Kutun İle birlikte yemekhane girişinde fabrika işçilerini karşılayan Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat yerel seçimler için destek istedi.

Seydişehir ekonomisinin can damarını oluşturan Eti Alüminyum Tesislerinin bölgenin önemli bir entegre tesisi olduğunu ve binlerce çalışana iş ve aş imkanı sağladığını söyleyen Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat, özelleştirme sonrasında yapılan milyonlarca dolar yatırımla fabrika adeta baştan aşağı yenilenerek üretim kapasitesi artırıldı. Bizlerde bu tesisin kıymetini bilmemiz lazım.

Eti Alüminyum tesisleri Seydişehir için önemli bir istihdam kaynağıdır. Belediye başkanlığım dönemimde Seydişehir'e kazandırdığımız hizmetler de yardıma ihtiyaç duyduğumuz anda Eti Alüminyumun sahipleri olan Cengiz ailesinden çok destek gördüm. Bundan dolayı Mehmet Cengiz Bey'in nezdinde Cengiz ailesinin tüm fertlerine en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.  Siz işçi kardeşlerime de çalışmalarınız da başarılar dilerim dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar