BAŞKAN ADAYI ÇAT SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI


Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle sağlık çalışanlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Beraberindeki kalabalık heyet ile birlikte Devlet Hastanesinde, sağlık ocaklarında ve 112 Acil Servis biriminde görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret eden Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat, 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlayarak, günün anısına karanfil takdim etti.

Sağlık çalışanlarının yeryüzündeki en kutsal mesleklerden birini icra ettiğini, ortaya koydukları çalışmalarla insan sağlığı adına büyük işler başardıklarını söyleyen Belediye Başkan Adayı Çat, zorluklar içerisinde görevlerini yapma gayreti içerisinde olan hekimlerimiz, hemşirelerimiz ve sağlık sektörünün farklı kademelerinde görev alan tüm kardeşlerimiz insanlara en güzel şekilde hizmet etmenin gayreti içerisindeler. Önemli bir mesleği icra eden sağlık çalışanlarımıza bugüne kadar ve bundan sonra verecekleri hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum. Ebediyete intikal edenlere Allah'tan rahmet, görevi başında olan hemşerilerime çalışmalarında başarılar diliyorum. 14 Mart Tıp bayramlarını en kalbi duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum dedi.

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat'ın kendilerini yalnız bırakmayarak, yapmış olduğu ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden sağlık çalışanları da, özel günümüzde bizleri unutmayarak bayramımızı kutlayan ve karanfil hediye eden Sayın Abdulkadir Çat'a ve beraberindeki heyete teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz dediler.

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar