Çağlayan, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor


İYİ Parti Selçuklu Başkan Adayı Muammer Çağlayan seçim çalışmaları kapsamında Yazır Mahallesi esnafına ziyarette bulunarak onlarla sohbet etti

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden İYİ Parti Selçuklu Belediye Başkan Adayı Muammer Çağlayan ve beraberindeki heyetin dün ki durağı Yazır Mahallesi'ydi. Mahalle esnafı ile biraraya gelen Çağlayan, 31 Mart Yerel Seçimleri için kendisine destek istedi. Çağlayan, esnafın sorunlarını dinleyerek, Selçuklu ilçesine uygulanacak projelerini anlattı.

Çağlayan, değişim zamanı geldiğinin altını çizerek şunları söyledi: " Değişiklik istiyoruz. Artık atmosferi değiştirelim, hep birlikte kucaklaşalım.  Selçuklu'da yapılacak tüm uygulamalar kanun çerçevesinde gerçekleştirilmelidir. Amaç, problemi çözmek değil asıl sorunu ortadan  kaldırmak olmalıdır. Mevcut partinin belediyesinin ise bu noktada yorulmuş olduğunu düşünüyoruz."

Selçuklu'da yaşayan Suriyeliler konusunda da açıklamalarda bulunan Çağlayan, "Kendi halkımız istihdam bulamıyor, konut sorunu yaşıyor. Böyle bir durumda Suriyelilerin Selçuklu'da çalışmasını istemiyorum.   Bu konuda olması gerekenleri yapacağıma söz veriyorum. Benim insanım ekmek peşinde koşarken başkalarına baklava, börek veremeyiz" diye konuştu.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar