MHP KARATAY İLÇE TEŞKİLATI BAŞKAN HANÇERLİ’YE PLAKET TAKDİM ETTİ


Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, MHP Karatay İlçe Başkanı Remzi Karaaslan ve İlçe Yönetimini makamında ağırladı.

Başkan Hançerli, Cumhur İttifakı'nda AK Parti ve MHP'nin hem yerel hem de genel seçimlerde güçlerini birleştirerek güzel hizmetler gerçekleştirmeye devam ettiklerini belirtti. Başkan Hançerli MHP Karatay İlçe Başkanı Remzi Karaaslan ve ilçe yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

MHP Karatay İlçe Başkanı Remzi Karaaslan Başkan Hançerli'nin Karatay'a çok büyük değerler kazandırdığına dikkat çekerek " Karatay'ın marka değerini sürekli yükselten, gerçekleştirdiği projeler ile Karatay'ı daha da modern bir geleceğe taşımakta olan Başkan Hançerli'ye çok teşekkür ederim. Cumhur İttifakı ile ülkemizi şanlı geçmişine yakışır daha büyük hedeflere yerli ve milli duruşumuz ile MHP ve AK Parti olarak birlikte taşımak için tüm gücümüzle çalışıyoruz."dedi.

MHP Karatay İlçe Başkanı Remzi Karaaslan, misafirperverliği için Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'ye teşekkür ederek; Karatay'a kattığı değerler ve gerçekleştirdiği çalışmalar için teşekkür plaketi takdim etti.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar