Tarıma Gereken Bütün Destekler Verilecek


Dünya'da faiz yüzde bir Türkiye de yüzde 25 olunca hep bankalar kazandı, çiftçi, esnaf kaybetti.  Çiftçimiz tohuma, mazota, samana muhtaç hale getirildi. İpotek alınmayan tarla yok denecek kadar azaldı.

    Saadet Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Hasan Hüseyin Uyar Beyşehir'de seçim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Beyşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Acar'la birlikte esnaf ve Vatandaşları ziyaret eden Uyar ''Çiftçiyi ithal tohuma mecbur ettiler, verimli tarım arazilerini rant uğruna harcadılar. Allah'ın izni ile belediye Başkanı olduğumuzda tarıma gereken bütün destekler verilecek, kalitesi ve verimi yüksek ürün yetiştirilmesi için çiftçimizle birlikte kalkınacağız'' dedi.

   ''TARİHİ, KÜLTÜREL VE DOĞAL ZENGİNLİKLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ''

     Cuma Namazı sonrası Beyşehir'de kahvehanede vatandaşlarla sohbet eden Uyar ''Bir yanımızda Mevlana hazretleri öbür yanımızda Şems-i Tebriz'i Hazretleri ve daha nice manevi şahsiyetler ile bezenmiş bir şehirde yaşıyoruz. Tarihi hanlar, hamamlar, medreseler, türbeler ve camiler ile her köşesi tarih kokan bir şehirdeyiz. Beyşehir Gölü Tuz Gölü onlarca doğal güzelliğin içindeyiz. Bulunan bu kültürel, tarihi ve doğal zenginliklerimizi kullanarak bölgemize turizmi artıracağız''  söyleminde bulundu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar