Bakan Kurum’dan Hüyük’e müjde!


AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ve Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, Çevre Şehircilik Bakanı Sn. Murat Kurum'u Makamında ziyaret ederek Bakanlığın Hüyük'e kazandıracağı yatırımlar ile alakalı istişarelerde bulundular.

Çevre, Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ziyarette yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi. Hüyük'e büyük önem veriyoruz. Onun için çok güzel hizmetlere imza atacağız. Bunları kısa söz etmek gerekirse,  Kıreli - Budak arası kıyı temizleme ve düzenleme çalışmalarının başlatılacağı ve Böylece Hüyük'ün Turizm'e açılacağını ve İlçenin Temizlik araçları, Yol süpürme aracı ve yeni çöp konteynırları ile çevre temizliği açısından destekleneceği müjdelerini verdi

Hüyük Belediye Başkanı Çiğdem ise" Yakın ilgi ve alakalarından dolayı Çevre Ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum'a ve Hüyük için her zaman olduğu gibi bugün de desteklerini esirgemeyen Milletvekilimiz Sn. Gülay Samancı'ya teşekkürler ediyorum.

Gönül Belediyeciliği anlayışıyla Büyükşehir Belediyemiz, Bakanlıklarımız ve Milletvekillerimizin desteğiyle Hüyük'lü hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edeceğini ifade etti.

Ziyaret günün anısına çektirilen fotoğraf ile son buldu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar