Başkan Saygı tüm Bozkırlılara teşekkür mesajı yayınladı.


31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakının Ak Parti adayı olarak %63 oyla Bozkır Belediye Başkanlığına seçilen Sadettin Saygı, tüm Bozkırlılara teşekkür etti. 

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakının Ak Parti adayı olarak Bozkır Belediye Başkanlığına seçilen Sadettin Saygı, yayımlamış olduğu teşekkür mesajında kazananın Bozkır olduğunu belirterek tüm Bozkırlılara teşekkür etti. 

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, yayımlamış olduğu teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi, "31 Mart yerel seçimlerinde partimizin ve Genel Başkanımızın teveccühleriyle Cumhur İttifakı Ak Parti Bozkır Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmem ile başlayan süreçte 1 Nisan itibariyle Bozkır Belediye Başkanı olarak göreve başladık. 

Bu süreçte "gönül belediyeciliği" ile birlikte gece gündüz demeden, sıkmadık el girmedik gönül bırakmadığımız, birlikte çalıştığımız Milletvekillerimize, Ak Parti İl Teşkilatımıza, Ak Parti Bozkır İlçe Başkanımız Kadir Güven ve yönetimine, Gençlik Kolları Başkanımız Seyit Ali Keleş ve yönetimine, Kadın Kolları Başkanımız Naime Özdemir ve yönetimine, partimize gönül vermiş, bizlere gönül vermiş arkadaşlarımıza ve tüm Bozkırlı hemşehrilerimize gönülden teşekkür ediyorum. Artık Bozkır için hep birlikte, gönül günüle çalışma vaktidir. Zamanımız az, heybemiz doludur. Bozkır'a Belediye Başkanı olmak demek, sadece 28 bin Bozkırlıya değil, 250 bin Bozkırlıya Belediye Başkanı olmak demektir. 

Bu bilinçle gönül belediyeciliği diyerek çıktığımız bu yolda seçim beyannamemizde verdiğimiz 33 vaadimizi ve şehrimizi geleceğe taşıyacak önemli projelerimizi birlikte hayata geçirmek için bugünden itibaren bismillah diyerek başladık. Bizlere güvenen, destek veren veya vermeyen tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar