MHP Selçuklu,3 Mayıs, Türk Milliyetçilerinin yeniden doğuş günüdür


Milliyetçi Hareket Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çipan; 3 Mayıs Türkçülük Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajında; "3 Mayıs büyük Türk milletimizin ebediyete kadar yaşayacağına inanan Türk milliyetçilerinin yeniden doğuşudur.  Türklük bedenimiz, İslamiyet ruhumuzdur. 3 Mayıs Türkçülük gününüz kutlu olsun.

MHP Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çipan yayınladığı yazılı mesajında şu sözlere yer verdi." Türk milliyetçiliği hareketinin kendini aksiyon ve muhteva olarak ortaya koyduğu dönüm noktasıdır. Dönemin iktidar sürecini elinde tutanların gayr-ı milli unsurlara kendi eliyle hayat hakkı tanıması karşısında, Türk milletine kara sevdalı Türkçüler tarafından haykırışın en sert ve anlamlı günüdür.

3 Mayıs, Türk milliyetçilerine en acımasızlığı yaşatanların karşısında "Çileler bizim rütbemizdir" diyerek, her türlü olumsuzluk ve zorluk karşısında Türk milletine en derin sevginin tüm dünyaya ilan edildiği gündür.

3 Mayıs, Türk'ün değer yargılarını, bizi biz yapan değerleri savunanları hapislere, tabutluklara hapsederek, beyinlerinin körleştiğini ispat edenlerin Türk milliyetçileri tarafından tescillendiği gündür.

3 Mayıs, Atatürk'ün ölümünden sonra, onun Türk milliyetçiliği ölçüsünde geliştirdiği devlet politikasına dinamit koymak isteyenlerin, dinamitlerinin elinde patlatıldığı gündür. NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar